Fikri KASIRGA

fikrikasirga@tiviport.com

31 MART'TAN SONRA İBRAHİM MART GELMİŞ, HOŞ GELMİŞ! ÖNEMLİ İDDİA!

14 Eylül 2024 Cumartesi, 12:50

Değerli dostlar bu haftanın gündemi Nilüfer,

Müslüm baba şarkısında ne demişti?

Zamanın eli değdi bize
Çoktan değişti her şey
Aynı değiliz ikimiz de
Zaaflarına bir gece
Hatalarına bir NİLÜFER

Aslında hatalara verilecek bir ''Nilüfer'' kalmamıştır demek istiyorum.

Yaşananlar kısaca şu;

Ast üst fark etmemiş, herkes Nilüfer'i pazarlamış

Buna bir örnek vermek isterim değerli dostlarım

Dün TİVİPORT'ta bir haber yer aldı, bu habere göre kaçak yapıyla mücadele eden yada etmiş gibi duran yeni yönetimin yaptıkları ortada.

Şadi Özdemir'in yakın dostu İbrahim Mart ile ilgili çok büyük bilgiler geliyor bana. Öyle bilgiler ki artık Şadi Özdemir'e, Murat Karayalçın bile söylemiş.

O bilgileri önümüzdeki günlerde sizinle paylaşacağım

Ancak bugün değineceğim konu son derece ürkütücü ve arkasından kötü kokular geliyor.

İbrahim Mart isimli sonradan yetkili arkadaş, yıllarca meydanlarda hak, emek, özgürlük diye bağıra bağıra meydanlarda boy göstermiş.

Sosyal medyasına girip baktım, hani ben yakın çevresinden dinlemesem, araştırmasam vallahi billahi bu arkadaşın emekçi dostu olduğunu düşünürüm.

Ama bu arkadaşı, oturup kalktığı kişilerden dinleyince durumu çok net anladım.

Şimdi bu İbrahim Mart'ın yanında makam şoförü olarak çalışan Mehmet Turna isimli arkadaş var.

Hani şu sosyal demokrat, solcu, emekçi, hep iktidarı eleştiren İbrahim Mart'ın ''makam şoförü'' Turna.

Bu sevgili makam şoförümüzün, Nilüfer Tahtalı mahallesinde iki kaçak binası ortaya çıktı.

Şadi başkan kaçak yapıyla mücadele ederken, vatandaşın yaptığı kaçak yapılar yıkılırken, İbrahim Mart'ın şoförü hatta aynı zamanda NİLBEL'in satın alma yetkilisi olan Mehmet Turna'nın kaçak yapıları yıkılmamış.

Şimdi değerli dostlarım, bizi mi aptal sanıyorlar yada sistem mi böyle?

Dibinde ki adam kaçak yapı yapmış ve bunu Nilüfer belediye başkanı ve en yakın dostu yetkili İbrahim Mart bile biliyor ama diğer taraftan etik ve dürüstlükten bahsedip kameralar karşısında toplumsal mesaj veriyorsun.

Asıl konuya gelelim şimdi!

İddialar o kadar önemli ki, Mehmet Turna isimli kardeşimizin kaçak yapılarını yıkmayı bırakın hatta başka kaçak yapıların yıkılmaması için pazarlıklar bile yapılmış.

Tahtalı bölgesinde görüştüğü iki kişiden para bile aldığı iddia ediliyor.

İddialara göre iban vermiş ve paralar hesabına geçilmiş

Neden mi?

Yıkım yaptırmayacağım diye!

Dostlar! Sizce bu durumdan İbrahim Mart'ın haberi yok mudur?

Her gün en yakınınızda olan bir isim ve öyle bir güven sağlamış ki, NİLBEL'in satın almasını bile ona emanet etmişsiniz.

İbrahim Mart bey, sizlere kolay gelsin diyorum.

Hoşça kalın değerli dostlar!

Yorumlar

Yazarın Diğer Yazıları

Tüm Yazılar